پنجره لولایی

پنجره لولایی یکی از رایج ترین و پرطرفدارترین سیستم های موجود در صنعت درب و پنجره سازی است این پنجره ها امکان باز شویی در جهات مختلف چپ, راست ,بالا ,پایین ,داخل و یا خارج را دارد که در صورت باز شویی به خارج فضای کمتری اشغال می کند.  ویژگی خاص و مورد توجه پنجره‌های لولایی بیشترین قابلیت هوا بندی ,آب بندی و صدا بندی این محصول نسبت به انواع دیگر پنجره است که با استفاده از تسمه های پلی آمید EPDM یا سیلیکون را می شود این قابلیت با توجه به جلوگیری از اتلاف انرژی و ایجاد آسایش گرمایی و صوتی بسیار اهمیت دارد.

این پنجره ها با دو سیستم نرمال و ترمال بریک تولید می شود پنجره های دوجداره آلومینیوم لولایی ترمال عایق بندی بسیار بالایی دارد.

پروفیل پنجره های لولایی در نوع و برای نصب شیشه تک جداره یا دوجداره عرضه میشود. مناسب ترین آلیاژ برای ساخت این نوع پنجره, آلیاژ ۶۰۶۳ می باشد و ساخت آن در دو سری با ضخامت پروفیل ۵۰ میلیمتر یا ۷۰ میلیمتر انجام می شود پروفیل سری ۷۰ میلیمتر در سیستم عایق و گرمابند در سیستم ترمال بریک به کار میرود.

پنجره های آلومینیومی لولایی با دو تکنیک آنادایز و پودری رنگ آمیزی و در رنگ‌های متنوع ارائه می‌شود در تکنیک آنادایز پروفیل به رنگ طبیعی آلومینیوم در تکنیک آنادایز و سخت به رنگ های قهوه ای طلایی و… در می آید و در تکنیک رنگ پودری استاتیک در رنگ های متنوع و بادوام عرضه می شود  .

lo es 2
لولایی ترمال بریکTH55

TH55

پنجره لولایی ترمال بریکTH75

TH75

درب و پنجره لولایی ترمال لنگه مخفیTH68

TH68

لولایی ترمال لنگه مخفی TH78

TH78

درب و پنجره لولایی ترمال بریک TH60

TH60

پنجره لولاییAH56

AH56

درب لولایی AH59

AH59

AH47

AH47